Vážení zákazníci, naše prodejna je z důvodů vládních opatření uzavřena do odvolání.

 

Od 8.1.2021 budeme fungovat jako výdejní místo našeho e-shopu v době Po-Pá 9.00-13.00.

 

Přejeme vám úspěšný rok 2021 plný zdraví!


Čtěte pozorně !!!
 
 
Návod jak vybrat nosič:
 

1.     Je třeba nejdříve zvolit, zda bude použit pouze jeden horní kufr nebo také dva boční.

2.    V případě zájmu o jeden horní kufr se v sekci Moje MOTO vyhledá dle typu motocyklu buď plotna E … nebo montážní sada pro Monorack … F, ...FZ. Pro kompletaci Monoracku je třeba dále zvolit typ horní plotny. Monorack MM má plotnu z hliníkové slitiny, M3, M5, M5M, M6M a M7 jsou odlitky z plastu, M8 a M9 jsou výlisky z hliníku. Plotny M3, M5, M7 lze použít pro kufry MONOKEY (E360, V 40, E 460, V46, V 47, V 56 Maxia 4, TRK33/35/46/52), plotny MM, M5M a M6M jsou určeny pro kufry řady MONOLOCK (všechny s vlastní plotnou, tedy E 300, E 340, E 370, E 470, B 27, B 32, B 330, B 34, B 37, B 47NML). Balení Monoracku M3 a MM obsahuje jak plotnu, tak stavitelné klouby. Balení Monoracku M5, M5M, M7, M8, M9 obsahuje jen plotnu a šrouby. Pro plotnu M8 a M9 nelze použít kufr s brzdovým světlem - není možno do plotny instalovat kontakt brzdového světla !!! Také lze použít k montáži Special rack SR … Tento nosič obvykle nemá boční tyče jako Monorack a je stavebně kompaktnější (většinou na skútry).

       Boční kufry lze upevnit pomocí trubkového nosiče PL… nebo PLR... (demontovatelný). Nosič je určen pro všechny kufry MONOKEY s tříprvkovým uchycením kufru. Nosiče jsou vyrobeny z trubky průměru 16 mm.

4.     Trubkový nosič PLX… je určen výhradně pro kufr V 35 nebo V 37. PLXR je nosič pro kufry V 35/V37, který umožňuje snadnou a rychlou demontáž nosiče z úchytných prvků motocyklu pomocí dodaného klíče.

5.    Trubkový nosič PL…CAM je určen pro boční celohliníkové kufry řady Trekker OUTBACK se čtyřbodovým upínáním (OBKN 37 nebo širší OBKN 48). Je vyroben z trubky o průměru 18 mm.

6.    Dalším novým systémem bočních trubkových nosičů je systém ONE FIT (od 2020). Sestává z trubkového nosiče s označením PLO…N. Je vyroben z trubky o průměru 18 mm a umožňuje montáž jak tříprvkového úchytu (pomocí upínací sady OFMK), tak čtyřprvkového úchytu (pomocí upínací sady OFCAM). Díky tomu lze při změně bočních kufrů změnit pouze upínací sadu a použít stávající nosič pro všechny boční kufry GIVI (kromě V35/V37). Z výroby bude tento nosič nabízen ve 3 verzích: PLO…N bez upínací sady (nutno dokoupit OFMK  nebo OFCAM), nebo předmontovaný jako PLO…MK nebo POL…CAM.

7.     Pokud si nejste jisti možnou aplikací, zvolte v sekci Moje MOTO svůj motocykl dle typu a roku výroby - najdete zde seznam dostupných aplikací. Nebo volejte do naší prodejny, kde Vám vždy rádi vše podrobně vysvětlíme.

 

Výrobce průběžně aktualizuje nabídku o nové modely, což se současně projeví neustálou aktualizací na našich stránkách.

 

nosiče GIVI

Řazení produktů Seřadit:
Řádky Tabulky Tisknout
Zobrazit pouze:
V porovnání je (0) produktů

nosiče PL..., PLR...

Pro přesné určení zvolte prosím motorku v sekci Moje MOTO.
0 Kč bez DPH
0 Kč s DPH
Počet kusů